Fiind o companie moderna suntem mereu in cautarea unor colaboratori/colaboratoare motivati/e si calificati/e, care ne pot ajuta sa imbunatatim serviciile oferite clientilor nostri. Oferim nu doar produse fascinante, ci si perspective profesionale interesante.
Prima Vizita

Oferte locuri de munca

Consilier Vânzări Auto

19.10.2017

Cerinte:

- experiență de minimum 1 an în vânzări și studii universitare finalizate;
- orientare către client/rezultate;
- excelente abilități de comunicare și negociere;
- cunoștințe operare PC (Word Excel); permis de conducere cat. B;
- cunoștințe de limba engleză și/sau germană constituie avantaj.

Responsabilități:

- îndeplinește obiectivele lunare și trimestriale de vânzări, prin promovarea serviciilor și a produselor companiei către clienți;
- identifică oportunități de vânzare (clienți noi) și finalizează contracte;
- menține și dezvoltă o bună relație de afaceri cu clienții companiei, prin contacte regulate;
- urmărește evoluția pietei auto din punct de vedere concurențial.

Dacă îți dorești să înveți de la profesioniști, într-o companie care oferă servicii de înaltă calitate, te invităm să aplici pentru ocuparea postului de Consilier Vânzari .

Pentru mai multe detalii legate de locul de muncă vacant, vă rugăm să apelați 0730 018845

Quark Motors Arad

Distribuitor autorizat Volkswagen

Calea Radnei, nr 288, 310318, Arad

Program de lucru vânzări: Luni-Vineri: 09.00-18.00, Sâmbăta 10.00 – 14.00

resurseumane@quarkmotors.ro
www.quarkmotors.ro
www.facebook.com/quarkmotors

Detalii
Mecanic auto

24.10.2017

Competențe:
Abilitatea de a interacționa și comunica rapid cu cei din echipa din care face parte
Capacitate de învăţare şi asimilare de informaţii si tehnici noi de lucru
Dezvoltă un mod de lucru constant și îndeplinește sarcinile în mod eficient având standarde de calitate înalte
Prezintă resposabilitate şi seriozitate la locul de muncă

Cerințe:

Studii absolvite: studii medii, şcoala profesională, şcoala meserii
Permis conducere categoria B
Experienţa în domeniu constituie un avantaj

Dacă îți dorești să înveți de la profesioniști, într-o companie care oferă servicii de înaltă calitate, te invităm să aplici pentru ocuparea postului de mecanic  în service-ul autorizat Quark Motors Arad.

Pentru mai multe detalii legate de locul de muncă vacant, vă rugăm să apelați 0730 01 88 45

Service autorizat Volkswagen, Audi, Skoda
Calea Radnei, nr 288
310318, Arad
Program de lucru service: Luni-Vineri: 08.30-17.00

Detalii
Consilier service

24.10.2017

Competenţe:
- orientare către client
- capacitate de comunicare / cooperare / intuiţie
- mod de lucru sistematic
- cunoştinţe tehnice minime
- permis de conducere categoria B
- cunoştinţe medii limba engleză / germană

Sarcinile postului:
- programare şi consiliere clienti service - atât personal cât şi telefonic
- întocmire comenzi atelier
- preluare - predare autovehicule
- ofertare clienţi service - informaţii cu privire la preţuri reparaţii şi durata de reţinere a autovehicululelor în service
- urmărire / gestionare acţiuni service
- gestionare / întocmire comenzi pentru autovehiculele la schimb

Dacă îți dorești să înveți de la profesioniști, într-o companie care oferă servicii de înaltă calitate, te invităm să aplici pentru ocuparea postului de Consilier Service .

Detalii
Funcționar Economic cu atribuții de facturare și casierie

01.11.2017

Competenţe:

- studii economice, medii sau superioare

- cunoștințe PC, pachetul MS Office
- persoana organizata
- capacitate de comunicare / cooperare
- cunoştinţe medii limba engleză sau germană reprezintă un avantaj

- întocmirea facurilor
- listarea contractelor de service
- încasarea banilor de la clienți pe bază de bon fiscal sau chitanță
- întocmirea borderoului de încasări și plăți
- întocmirea, preluarea și înregistrarea deconturilor de cheltuieli
- arhivarea contractelor de service și a facturilor fiscale

Dacă îți dorești să înveți de la profesioniști, într-o companie care oferă servicii de înaltă calitate, te invităm să aplici pentru ocuparea postului de Funcționar Economic .

Program de lucru service: Luni-Vineri: 08.30-17.15

Detalii

Ia tu initiativa!

Aplicatie

In cazul in care nu ati gasit job-ul potrivit, utilizati posibilitatea de a aplica pentru o alta pozitie.
Candidatura depusa pentru
Date personale
Documente